Kuzminsko indėlis į „Knicks“ pergalę – dėjimas

2016-11-15 06:19
Nuotr.: AP – Scanpix

Ketvirtą pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Niujorko „Knicks“ (4-6) ekipa, kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas. Lietuvio klubas praėjusią naktį namie 93:77 (15:23, 21:16, 31:12, 26:26) pranoko Dalaso „Mavericks“ (2-7).

Kristaps  Porzingis
PTS 24 | REB 11 | AS 1 | BS 1
Kuzminskas į aikštę žengė ketvirto kėlinio pabaigoje, kai mačo baigtis jau buvo aiški ir „Knicks“ pirmavo 85:66. Per 3 minutes ir 12 sekundžių jis du kartus atakavo krepšį – iš pradžių prametė tritaškį, o paskui ataką pabaigė dėjimu. Jis taip pat spėjo kartą prasižengti.

„Knicks“ po ilgosios pertraukos pakeitė starto penketą, ant suolo pasodindami Joakimą Noah ir jo vietoje pradėdami trečią kėlinį su atakuojančiu gynėju Justinu Holiday. Žemesniame penketuke į vidurio puolėjo poziciją pasislinko Kristapas Porzingis, o sunkiojo krašto puolėjo vietą užėmė Carmelo Anthony.

Toks penketas iššovė puolime, kuriame surinko 31 tašką ir įgijo triuškinamą persvarą – 77:61. Anthony per šį ketvirtį surinko 17 iš savo 24 taškų.

„Knicks“ strigo pirmoje rungtynių dalyje, kurioje surinko vos 36 taškus ir per ilgąją pertrauką atsiliko trimis taškais.

Pakeitus penketuką, Anthony trečią kėlinį pradėjo tritaškiu, po to ketvirčio eigoje pelnė 6 taškus iš eilės ir „Knicks“ perėmė iniciatyvą.

Noah, vienas didžiausių „Knicks“ pirkinių praėjusią vasarą, per 16 minučių nepelnė nė taško ir atkovojo 6 kamuolius. Antroje rungtynių dalyje jis aikštėje nebepasirodė. Tuo metu Holiday surinko 16 taškų.

„Mavericks“ vis dar žaidžia be traumuotų Dirko Nowitzki ir Derono Williamso.

„Knicks“: Carmelo Anthony ir Kristapas Porzingis (11 atk. kam.) po 24, Justinas Holiday 16.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 20, J.J. Barea 17, Sethas Curry 9.