Butlerio vedama „Bulls“ pirmajame kėlinyje parbloškė „Blazers“

2016-11-16 08:39
Nuotr.: AP - Scanpix

Jimmy Butleris surinko dvigubą dublį, o jo vedama Čikagos „Bulls“ (7-4) šešių išvykų turą pradėjo įtikinama pergale Portlande prieš vietos „Trail Blazers“ (7-5) 113:88 (35:14, 21:23, 27:26, 30:25).

Rungtynių lūžis įvyko jau pirmajame kėlinyje. Nuo pat pirmojo taiklaus metimo pirmavę „Bulls“ krepšininkai startavo spurtu 10:0, o antroje ketvirčio pusėje savo persvarą padvigubino – 30:9. Pirmajame ketvirtyje Butleris pelnė 11 taškų.

Per likusį mačo laiką „Blazers“ buvo ištirpdžiusi savo deficitą iki 16 taškų (33:49), tačiau Čikagos klubas arčiau oponentų neprisileido. Rekordinį 26 taškų pranašumą „Bulls“ įgijo įpusėjus ketvirtajam kėliniui (98:72).

Jimmy  Butler
PTS 27 | REB 12 | AS 5
Nugalėtojams Butleris pelnė 27 taškus (8/8 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą. Visi kiti „Bulls“ starto penketo krepšininkai taip pat pasiekė dviženklę taškų ribą. Viso mače startavę Čikagos klubo žaidėjai pelnė daugiau taškų (89) nei visi „Blazers“ krepšininkai.

Susitikime strigo prieš mačą trečioje vietoje pagal rezultatyvumą (vid. 30,7 taško) lygoje buvęs Damianas Lillardas. Jis savo pirmąjį metimą pataikė tik antrajame kėlinyje, o iš viso įmetė 7 metimus iš 22 ir surinko 19 taškų.

„Bulls“ rungtynėse vertėsi be pagrindinio įžaidėjo Rajono Rondo, kuris pasitempė kairės kojos čiurną. Jis vidutiniškai renka po 7,6 taško, atkovoja po 5,6 kamuolio ir atlieka po 6,5 rezultatyvaus perdavimo.

„Blazers“: Damianas Lillardas 19, C.J. McCollumas 17, Allenas Crabbe’as 15.

„Bulls“: Jimmy Butleris 27 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Dwyane’as Wade’as 19, Jerianas Grantas 18, Robinas Lopezas 13 (11 atk. kam.), Tajus Gibsonas 12 (11 atk. kam.).