Stanionio ir Beliavičiaus duetas atvedė „Vytį“ į pergalę Mažeikiuose

2016-11-18 21:33
Nuotr.: D. Lukšta

Šakių „Vyčio“ komanda (6-7) papildė pergalių sąskaitą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir svečiuose 73:65 (14:21, 23:16, 19:14, 17:14) įveikė „Mažeikius“ (4-9).

„Mažeikių“ komandai pirmaujant 5:2, Edgaras Stanionis baudų metimais skirtumą sumažino. Dar kelios atakos pridėjo taškų šeimininkams (12:6) ir iki pat antrojo ketvirčio trečios minutės niekaip rezultato išlyginti šakiškiams nepavyko.

Vėliau tą padarė Marijus Užupis (23:23), o puikiai atrodęs E.Stanionis išvedė „Vytį“ į priekį – 33:30. Prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 37:37.

21
26
64%
7/11
4

Atkakli kova vyko po ilgosios pertraukos, kol „Vytis“ neišsiveržė į priekį 51:44. „Mažeikiai“ ilgai vilkosi varžovams už nugaros, tačiau įpusėjus ketvirtajam kėliniui ėmė pirmauti 60:58.

Svarbius tritaškius pataikė Stanionis ir Rokas Stankevičius, o sėkmingą atkarpą pratęsė ir Paulius Beliavičius su Sheltonu Jacksonu – 70:64. Galiausiai „Vytis“ mačą laimėjo 73:65.

„Vytis“: Edgaras Stanionis 21, Paulius Beliavičius 20 (0/6 trit.), Marijus Užupis ir Edvinas Jezukevičius – po 8.

„Mažeikiai“: Ernestas Bružas 15, Rytis Biliartas 12, Arūnas Mikalauskas ir Kostas Jonuška (7 rez. perd.) – po 10.