„Mažeikiai“ išsivežė pergalę iš Jonavos

2016-12-02 20:24
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Mažeikių“ (6-12) komanda. Aloyzo Rudžio vadovaujama ekipa svečiuose 73:67 (21:20, 18:18, 18:19, 16:10) pranoko Jonavos „Sporto klubą“ (4-13).

Pastarajam tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Po Raimundo Žuklevičiaus tritaškio jonaviečiai ketvirtajame kėlinyje pirmavo – 64:59 (33 min). Tiesa, šeimininkų puolimas sustojo ir „Mažeikiai“ vėl išsiveržė į priekį 64:68 (37 min).

20
30
6
8

Penkių minučių JSK taškų badą tritaškiu nutraukė Lukas Grabauskas, „Mažeikiai“ į tai atsakė dvitaškiu 67:70 (38 min).

Paskutinę rungtynių minutę JSK nepavyko pataikyti metimų, o puolime kamuolius vieną po kito ėmę svečiai padidino atotrūkį ir iškovojo pergalę 73:67.

JSK: Karolis Šarukas 21, Raimundas Žuklevičius ir Lukas Grabauskas po 12, Ričardas Verbickas 9.

„Mažeikiai“: Rytis Biliartas 20, Ernestas Bružas 15, Arūnas Mikalauskas 11, Mantas Šerkšnas 10.