Hardenas apie Motiejūno sugrįžimą: „Jis neturės problemų šioje sistemoje“

2016-12-06 08:56
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Donatas Motiejūnas Hjustono „Rockets“ komandoje ras daug pažįstamų komandos draugų, tačiau vyriausiasis treneris jam bus naujas. Visgi tiek Mike'as D'Antoni, tiek komandos lyderis Jamesas Hardenas neabejoja, kad lietuvis neturės problemų pritapdamas naujoje sistemoje.

„Kai kas nors moka žaisti krepšinį, jis moka žaisti krepšinį“, – Motiejūno sugebėjimus apibūdino D'Antoni.

Šis strategas „Rockets“ vairą perėmė vasarą ir su Motiejūnu buvo susitikęs, kai dar vyko klubo ir žaidėjo derybos dėl naujo kontrakto.

Dvitaškiai

54%
25,9
Pataiko: 25,9
Taiklumas: 53,8%
Vieta lygoje: 27
Geriausias pasiekimas: 37
Blogiausias pasiekimas: 18
Naudingiausias: Clint Capela

Vėliau D'Antoni kelis kartus viešai pareiškė, kad laukia Motiejūno prisijungiant prie komandos. Lietuvis galiausiai oficialiai tapo „Rockets“ dalimi po to, kai Hjustono klubas praėjusią naktį permušė Bruklino „Nets“ pasiūlymą.

„Rockets“ šią naktį įveikė Bostono „Celtics“, o po laimėjimo D'Antoni pakartojo, kad Motiejūnui numatytas svarus vaidmuo.

„Jis neabejotinai bus svarbi komandos dalis, – komentavo D'Antoni. – Jo krepšinio supratimas mums labai padės, jis prisidės prie kamuolio judėjimo puolime.

Dabar jį reikės įtraukti į sistemą ir jam, aišku, reikės įgauti formą, o tai kažkiek užtruks.“

D'Antoni garsėja atviru žaidimu puolime ir greitai renkamais taškais, todėl manoma, kad tai puikiai tiks Motiejūno žaidimo stiliui. Su šia mintimi sutiko ir Hardenas.

„Jis turėtų pritapti be jokių problemų“, – nurėžė „Rockets“ komandos lyderis.

„Jis mums bus naudingas savo perdavimais, universalumu, protingu kamuolio įžaidimu. Jis nėra vienpusis žaidėjas, – komplimentus lietuviui žarstė Hardenas. – Tik keli vyrukai šioje komandoje yra tokie geri kaip Motiejūnas. Reikia tikėtis, kad jis neužtruks priprasdamas prie komandos.“

Hjustono ekipa iš pirmųjų 20 sezono rungtynių net 14 žaidė išvykose ir dabar pradės kiek palankesnę atkarpą – 6 iš artimiausių 8 rungtynių ji žais namie. 

Kada „Rockets“ gretose turėtų pasirodyti Motiejūnas, kol kas nepranešama.



Komentarai:

msd
to ryuzaki jai jis jiems butu sudo vertas nieks su juo nesiterliotu ir nepermustu 10mln algos ir tikrai hardeno zodis nebuvo paskutinis pasiliekant dmo komandoje,kaip ir zinot komandu zvaigdzes daznai pacios sprendzia kuriuos komandos draugus pasilikt ir pns ,jau nekalbant apie lebronas kuris visa cavs valdo kaip GM
2016-12-06
+3
Atsakyti
to Ryuzaki
nepasakyciau, si karta jauciasi, kad nuosirdziai kalba, jie puikiai prisimena ant kiek geras Motiejunas buvo, ir tikrai visai dziaugiasi ji turedami.

Jeigu sveikas, suolo jis tikrai netrins, cia faktas. Laisvai nussims dali Capelos minuciu, dauguma Nenes minuciu, o dar kur sunkiai pazaidziantis Harrell, kuris gaudavo po 15min per rungtynes. Toliau, Dekker gales buti dazniau pastumtas i jam naturalia SF pozicija, kas irgi atlaisvintu ~7min per rungtynes. Is esmes, motiejunas turi visas galimybes ne taip ir sunkiai susirankioti ~19-25min per rungtynes.
2016-12-06
+7
Atsakyti
:(
Suolą trins turbut ;(
2016-12-06
+1
Atsakyti
Tie pasisakymai nuliniai. Jie ten visi apie betkoki naujoka sneka kaip apie komandos lyderi.
2016-12-06
+1
Atsakyti
touch down
idomiai skamba tas prisides prie kamuolio judejimo puolime. toks ispudis, kad mest jau neleis... :DD
2016-12-06
-2
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 5

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.