Nesulaikomas Gytis Masiulis „Žalgirio“ dublerius į pergalę vedė ir Raseiniuose

2016-12-06 21:28
Nuotr.: D.Lukšta

Dviejų ilgiausiai Mezon-NKL pirmenybėse nepralaimėjusių komandų akistatoje triumfavo kauniečiai.  Žalgirio“ dubleriai svečiuose 97:89 (29:28, 27:19, 24:27, 17:15) nugalėjo Raseinių „Rasų“ komandą ir išovojo penktą pergalę iš eilės.

Iki šio mačo abi ekipos turėjo keturių pergalių serijas.

Šiose rungtynėse eilinį kartą siautėjo triskart naudingiausiu savaitės žaidėju šį sezoną spėjęs tapti Gytis Masiulis

29
42
3
60%
6/10

Krepšininkas per 29 minutes spėjo pelnyti 29 taškus (10/15 dvit., 1/1 trit., 6/10 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 12 pražangų ir surinko net 42 naudingumo balus.

Įgyti šiek tiek didesnį pranašumą kauniečiams pavyko jau antrajame kėlinyje, kai ketvirtį Tomo Masiulio auklėtiniai laimėjo 27:19, o į rūbinę ilsėtis patraukė turėdami devynių taškų pranašumą (56:47).

Antroje susitikimo dalyje jaunieji žalgiriečiai pademonstravo stabilumą – jie nebepaleido savo turėtos persvaros ir ramiai baigė rungtynes.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 29, Laurynas Birutis 16 (12 atk. kam.), Ignas Sargiūnas 15, Matas Jogėla 12, Grantas Vasiliauskas 10.

„Rasai“: Tomas Galeckas 30, Šarūnas Vingelis 21, Andrius Aleksandrovas 14, Šarūnas Beniušis 10.