„Rockets“ namie sutraiškė „Lakers“

2016-12-08 06:38
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jamesas Hardenas nesurinko sau įprastu jau tampančio dar vieno trigubo dublio, tačiau Ericas Gordonas pademonstravo, kad Hjustono „Rockets“ (15-7) komanda turi ir daugiau rezervų.

Jis smeigė 8 tolimus metimus, taip pagerindamas savo karjeros rekordą, o jo vedama Teksaso komanda namie 134:95 (43:37, 24:28, 39:22, 28:18) nukovė Los Andželo „Lakers“ (10-14) krepšininkus.

James  Harden
PTS 25 | REB 6 | AS 8 | ST 4
8 tritaškiai yra geriausias Gordono karjeros pasiekimas. Šiame mače jis iš viso pelnė 26 taškus (1/1 dvit., 8/12 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei dukart suklydo.

Gordonas jau septintose rungtynėse iš eilės meta bent po tris tolimus metimus, o tai yra naujas klubo rekordas.

Tai buvo rezultatyviausios šio sezono „Rockets“ rungtynės. Hjustono komandai tuo pačiu tai ir ketvirtasis laimėjimas iš eilės ir šeštasis per pastarąsias septynerias rungtynes.

„Raketos“ susitikimo eigą galutinai perlaužė trečiajame kėlinyje. Po didžiosios pertraukos „Lakers“ deficitas dar buvo įveikiamas (62:74), tačiau neilgai trukus šeimininkai laimėjo atkarpą 22:6 ir svečiai atsiliko negrįžtamai.

„Rockets“: Ericas Gordonas 26, Jamesas Hardenas 25, Clintas Capela, Ryanas Andersonas ir Samas Dekkeris po 12, Trevoras Ariza 11, Patrickas Beverley 10 (12 rez. perd.).

„Lakers“: Lou Williamsas 24, Julius Randle'as 21 (10 atk. kam.), Brandonas Ingramas 12, Timofejus Mozgovas 11, Marcelo Huertas 10.