„Palanga“ neturėjo vargo su „Šilutės“ krepšininkais

2016-12-20 20:00
Nuotr.: Facebook.com

Lengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Palangos“ (8-13) ekipa, kuri 105:83 (36:27, 29:24, 20:11, 20:21) sutriuškino „Šilutę“ (11-10).

Povilo Šakinio auklėtiniai dominavo viso susitikimo metu. Jau pirmosiomis minutėmis jie atitrūko 12:3, o dar pirmojo ketvirčio viduryje turėjo dviženklę persvarą 19:7.

Antrajame ketvirtyje svečiams iš Šilutės pavyko sužaisti sėkmingą atkarpą ir prisivyti varžovus 44:49, tačiau „Palanga“ spurtavo 9:0 ir atstatė dviženklį pranašumą 58:44.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai spurtavo 11:0 ir pradėjo triuškinti šilutiškius. Vienu metu „Palanga“ pirmavo net 85:57, o taip ir neatsitiesusi „Šilutė“ turėjo susitaikyti su nesėkme.

„Palanga“: Antanas Bertašius 23, Antanas Montrimavičius 20, Mantvydas Stašelis, Aurimas Urbonas ir Johnathanas Hudsonas (11 rez. perd.) po 19.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis, Simas Raupys ir Brianas Wanamakeris (8 atk. kam.) po 15, Ulyssesas Thomasas 13.