Trenerį pakeitęs „Delikatesas“ laimėjo antrą kartą iš eilės

2016-12-22 19:30
Nuotr.: fotopolis.lt

Praėjusią savaitę su vyriausiuoju treneriu Robertu Stankevičiumi atsisveikinęs Joniškio „Delikatesas“ (9-14) lieka nepralaimėjęs vadovaujant naujam strategui. Ovidijaus Andrijausko auklėtiniai išvykoje 82:81 (27:17, 16:19, 25:22, 14:23) nugalėjo Šakių „Vytį“ (10-11).

Joniškio klubui tai buvo antra iš eilės pergalė. Prieš tai jie buvo dukart iš eilės suklupę ir po dvikovos Palangoje praėjusį penktadienį pasitraukė R.Stankevičius.

Šįkart Šakiuose svečiai dominavo didžiąją rungtynių dalį, o dar ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo dviženkle persvara – 73:61. „Vytis“ nenuleido rankų, spurtavo 13:4 ir po Gedimino Maceinos tritaškio priartėjo iki 74:77.

12
25
12
67%
4/6

Po dviejų G.Maceinos baudų paskutinę mačo minutę šeimininkai priartėjo iki 79:80, tačiau tuo pačiu kitoje aikštės pusėje atsakė Deividas Sabeckis. Priešpaskutinę rungtynių sekundę Rokas Stenkavičius pataikė dvitaškį ir tai buvo paskutiniai taškai rungtynėse.

„Vyčio“ negelbėjo nė fantastiškas rungtynes sužaidęs Paulius Beliavičius, kuris pataikė 6 tritaškius ir pelnė 32 taškus.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 32 (6/14 trit., 6 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 12, Rokas Stankevičius 11.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 23 (8/11 dvit.), Darius Griškėnas 22 (7 atk. kam.), Deividas Sabeckis 14, Gediminas Žalalis 12.