„Vytautas“ dramatiškai palaužė Kipro komandos pasipriešinimą

2016-12-22 21:55
Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Dramatišką pergalę FIBA Europos taurės antrajame etape iškovojo Prienų-Birštono „Vytauto“ (2-0) krepšininkai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 75:69 (20:22, 15:18, 19:14, 21:15) palaužė Nikosijos APOEL (0-2) krepšininkų pasipriešinimą.

Pirmojoje mačo dalyje „Vytauto“ krepšininkai strigo ir šeimininkai buvo priekyje. Trečiojo kėlinyje sveiai pradėjo artėti ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus 54:54.

Ketvirtąjį kėlinį „Vytautas“ pradėjo spurtu 9:0 ir įgijo persvarą (63:54), kurios pakako iki mačo pabaigos.

Prienų komandą į priekį vedė trys žaidėjai – Saulius Kulvietis, Artūras Valeika ir Tomas Delininkaitis, kurie kartu pelnė net 60 iš 75 komandos taškų.

APOEL suklydo tik 8 kartus, tačiau juos pražudė puikiai iš toli atakavę Lietuvos krepšininkai. „Vytautas“ pataikė 12 iš 25 tritaškių (48 proc.), kuomet šeimininkai pataikė 8 tritaškius iš 22 (36 proc.).

„Vytautas“: Saulius Kulvietis ir Artūras Valeika po 21, Tomas Delininkaitis 18, Vytenis Čižauskas 4.

APOEL: Robertas Brownas 16, Theronas Bussey 15, Brandonas Mobley 11 (9 atk. kam.).