Stebuklingai pirmą kėlinį sužaidęs Singletonas nutraukė „Baskonia" pergalių seriją

2016-12-23 23:41
Nuotr.: Sputnik – Scanpix

Nutrūko Vitorijos „Baskonia“ (9-5) keturių iš eilės laimėtų rungtynių serija, o prie to labiausiai prisidėjo Chrisas Singletonas. Amerikietis per pirmąjį mačo ketvirtį pelnė 19 taškų, daugiau nei visa varžovų komanda, o jo vedama Atėnų „Panathinaikos“ (9-5) ekipa namuose po dramatiškos kovos 69:68 (27:18, 10:23, 18:18, 14:9) patiesė svečius iš Vitorijos.

Pirmąjį ketvirtį šeimininkai baigė spurtu 14:6 bei turėdami 9 taškų pranašumą (27:18). Prie to labiausiai prisidėjo Singletonas, kuris prie šią atkarpą įmetė net 12 taškų.

Galingai antrąjį kėlinį pradėję „Baskonia“ krepšininkai surengė sėkmingą atkarpą 9:0 išlygino mačo rezultatą 27:27. Adamas Hanga 23-iąją rungtynių minutę pelnė tritaškį, o svečiai iš Vitorijos susikrovė rekordinę 9 taškų persvarą (47:38).

23
26
50%
3/6
2

Ilgą laiką atsilikinėję „Panathinaikos“ krepšininkai rezultatą persvėrė ketvirtojo kėlinio viduryje, po K.C. Riverso tolimo metimo (62:61). Protingai rungtynių pabaigą sužaidę patyrę Atėnų krepšininkai išlaikė trapią persvarą bei šventė sudėtingą pergalę.

„Panathinaikos“: Chrisas Singletonas 23, Mike'as Jamesas 16, Nickas Calathesas 14 (6 rez. perd., 4 per. kam.).

„Baskonia“: Tornike Šengelija 17, Adamas Hanga 12, Rodrigue'as Beauboisas 11.