Milano „Emporio Armani“ lyderis Rakimas Sandersas vakar dvikovoje su Kauno „Žalgiriu“ susižeidė nugarą, o dėl jos be krepšinio praleis nuo 3 iki 4 savaičių.

ST: 0.93
BS: 0.36
TO: 1
GM: 14

Susitikime su kauniečiais 27-erių metų 196 cm ūgio krepšininkas rungtyniavo 24 minutes, o per jas spėjo pelnyti 15 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit.), atkovoti 5 ir perimti 2 kamuolius, blokuoti 2 metimus, atlikti rezultatyvų perdavimą ir surinkti 15 naudingumo balų.

Jo indėlio pergalei nepakako – Milano klubas namuose krito 70:78 ir Eurolygoje patyrė jau aštuntąją nesėkmę paeiliui.

Šį sezoną amerikietis Eurolygoje vidutiniškai per 24 minutes įmeta po 14,4 taško, atkovoja po 3,9 kamuolio, atlieka po 1,3 rezultatyvaus perdavimo ir renka po 13,4 naudingumo balo.

Universalus žaidėjas yra rezultatyviausias ir naudingiausias savo klubo krepšininkas.

Sandersas „Emporio Armani“ ekipoje žaidžia antrąjį sezoną, o prieš tai Italijoje gynė Sasario „Banco di Sardegna“ garbę.