Cousinso ir Collisono duetas nukalė „Kings“ pergalę

2017-01-04 07:22
Nuotr.: AP – Scanpix

DeMarcusas Cousinas ir Darrenas Collisonas pelnė beveik pusę Sakramento „Kings“ (15-19) komandos taškų, o toks sėkmingas šio duetas žaidimas pažymėtas pergale Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Dave'o Joergeio auklėtiniai praėjusią naktį svečiuose 120:113 (29:28, 31:23, 34:37, 26:25) palaužė Denverio „Nuggets“ (14-21) klubo pasipriešinimą ir laimėjo penktą kartą per paskutines septynerias rungtynes.

„Kings“ klubas iniciatyvą į savo rankas paėmė prieš ilgąją pertrauką, kada surengė įspūdingą spurtą 16:0 ir užtikrintai pirmavo 51:36.

26
27
7
40%
2/5

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Wilsono Chandlerio taiklių baudų metimų „Nuggets“ buvo priartėjusi per tris taškus – 95:98.

Tačiau po to „Kings“ laimėjo atkarpą 12:5 ir prieš prasidedant paskutinei minutei susigrąžino dviženklę persvarą – 120:108.

Cousinsas per 34 minutes „iš žaidimo“ pataikė 10 metimų iš 25 bei surinko 31 tašką, tuo metu naudingiausiai komandoje žaidęs Collisonas realizavo 10 metimų iš 16 ir mačą baigė su 26 taškais.

Puikiai šiems krepšininkams talkino nuo suolo pakilęs ir 19 taškų pelnęs Arronas Afflalo bei Kosta Koufosas, kurio sąskaitoje – 18 taškų.

„Nuggets“: Danilo Gallinari 24, Nikola Jokičius 18, Jusufas Nurkičius 16, Gary Harrisas 15, Wilsonas Chandleris 10.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 31, Darrenas Colisonas 26, Arronas Afflalo 19, Kosta Koufosas 18.