Gustys dominavo po krepšiu, bet pergalę šventė puikiai pataikęs Šatkus

2017-01-06 10:25

Rokas Gustys rungtyniavo dvigubai ilgiau už Paulių Šatkų, bet būtent pastarasis žaidė kur kas rezultatyviau NCAA pirmenybių susitikime.

Gusčio atstovaujama „Hofstra Pride“ (9-7) namuose 54:62 (33:33, 21:29) turėjo pripažinti „James Madison Dukes“ (5-11) krepšininkų pranašumą.

Pralaimėjusiems Gustys per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 12 kamuolių, perėmė du kamuolius, tačiau dukart prasižengė ir kartą suklydo.

Tuo metu nugalėtojų gretose ketvirtakursis 22-ejų metų 207 cm ūgio puolėjas Šatkus per 16 minučių įmetė 13 taškų (6/7 dvit., 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, keturis kartus prasižengė ir dukart suklydo.

Šatkus jau pirmoje mačo pusėje pelnė 12 taškų, o po ilgosios pertraukos pridėjo vieną baudą.

Tai buvo vienos geriausių Šatkaus sezono rungtynių. Prieš tai daugiau taškų jis pelnė tik dukart – 14 ir 22.