Arti trigubo dublio buvęs Aurimas Urbonas vedė „Palangą“ į pergalę

2017-01-07 18:31
Nuotr.: D.Lukštos

Aurimas Urbonas buvo arti pirmojo karjeroje trigubo dublio. Puolėjo atstovaujama „Palangos“ (10-15) komanda iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 84:77 (30:15, 19:15, 21:23, 14:24) nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ (5-20) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje palangiškiai pirmavo 70:53 ir atrodė, kad mačo baigtis yra aiški. Visgi šeimininkai rankų nenuleido ir likus žaisti 3 minutes ekipas skyrė tik 4 taškai (77:73). Kitoje atakoje Urbonas smeigė tritaškį ir grąžino solidesnį pranašumą svečiams, kurio pakako iki mačo pabaigos.

Urbonas iš viso per 37 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 6 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.

Puolėjas arti trigubo dublio buvo ir praėjusį mėnesį, kuomet į Joniškio „Delikateso“ krepšį įmetė 12 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Palanga“: Mantvydas Stašelis 20, Aurimas Urbonas (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Žygimantas Šimonis ir Antanas Bertašius po 14, Antanas Montrimavičius 10.

„Ežerūnas“: Dovydas Giedraitis 19, Jonas Zakas 16, Eimantas Narušis 14, Marius Pociukonis 10 (7 rez. perd.).