Mindaugas Kuzminskas taškų nepelnė, tačiau „Knicks“ iškovojo pergalę Indianapolyje

2017-01-24 06:23
Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Niujorko „Knicks“ (20-26) svečiuose 109:103 (22:34, 40:24, 24:17, 23:28) palaužė Indianos Pacers“ (22-22) krepšininkus. Tai buvo tik 4-oji „Knicks“ pergalė per paskutinius 17 susitikimų.

Kuzminskas per 10 minučių pasižymėti nespėjo (0/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, po kartą blokavo bei suklydo.

Šeimininkai mačo kontrolę perėmė nuo rungtynių pradžios, o po pirmojo kėlinio įgijo 12 taškų pranašumą (34:22). „Knicks“ į tai atsakė puikiu 40 pelnytų taškų antruoju ketvirčiu ir ilsėtis į ilgąją rungtynių pertrauką išėjo turėdami 4 taškų persvarą (62:48).

14
25
10
2

Svečiai įsibėgėjo trečiajame ketvirtyje, po Carmelo Anthony metimo kėlinio viduryje, ekipa pasiekė 18 taškų pranašumą (85:67). Visgi, ketvirtį „Pacers“ pabaigė sėkminga atkarpa 8-1.

Šeiminnkai lemiamame ketvirtyje spurtavo 19:2 ir likus 43 sekundėms iki mačo pabaigos rezultatas tapo lygus (103:103). Visgi, rungtynių baigtį į savo rankas paėmė Anthony, kuris pataikė dvitaškį iš vidutinio nuotolio, o į tai atsakymo Nate'o McMillano auklėtiniai neturėjo.

„Pacers“: Paulas George'as 31, Mylesas Turneris 22 (10 atk. kam.), Alas Jeffersonas 13, C.J. Milesas 10.

„Knicks“: Carmelo Anthony 26, Derrickas Rose'as 20 (11/16 dvit.), Courtney Lee ir Willy Hernangomezas (10 atk. kam.) po 14