Antetokounmpo ir Jabario duetas patiesė svečius iš Hjustono

2017-01-24 07:45

Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Giannis Antetokounmpo ir Jabari Parkeris kartu pelnė 59 taškus, o Milvokio „Bucks“ nutraukė 5-ių iš eilės pralaimėjimų seriją. Jasono Kiddo auklėtiniai rezultatyviame mače namuose 127:114 (33:33, 35:31, 25:27, 34:23) įveikė Hjustono „Rockets“ krepšininkus.

28
33
7
100%
4/4

Pirmoje mačo pusėje dominavo atakuojantis krepšinis. „Bucks“ per ją pelnė net 68 taškus, tai yra daugiausiai, kiek Mike'o D'Antoni auklėtiniai per du kėlinius leido įmesti varžovams šį sezoną.

Trečiajame ketvirtyje „Rockets“ pelnė 9 taškus be atsako ir po Clinto Capelos dėjimo išsiveržė į priekį (78:77). Šiame ketvirtyje puikiai atrodė „Bucks“ gynėjas australas Matthew Dellavedova, kuris per kėlinį pelnė 10 taškų, o jo dėka šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 2 taškų pranašumą (93:91).

Jasonas Terry dvitaškis iš vidutinio nuotolio ne tik persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (101:99), bet ir inicijavo ekipos spurtą 11:0, kurį užbaigė Tony Snello tolima bomba (110:99).

Rungtynių likimą išsprendė graikas Antetokounmpo, kuris per paskutines 4 kėlinio minutes pelnė 9 taškus, o „Rockets“ arčiau nei 6 taškų skirtumu priartėti nesugebėjo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (7 atk. kam., 4 blk.), Jabari Parkeris 28 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Gregas Monroe 17 (10 atk. kam.), Matthew Dellavedova 16 (7 rez. perd.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 26 (9 atk. kam., 12 rez. perd., 4 per. kam., 11 kld.), Patrickas Beverley 18 (4/7 trit.), Nene Hilario 17 (7 atk. kam.), Ryanas Andersonas ir Clintas Capela po 16.