Bourousio sezono mačas pažymėtas „Panathinaikos“ revanšu prieš „Barcą“

2017-01-24 23:53
Nuotr.: SIPA – Scanpix

Pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Ioannio Bourousio vedama Atėnų „Panathinaikos“ (11-8) komanda.

Graikas surinko 31 naudingumo balą, o „Panathinaikos“ savų žiūrovų akivaizdoje 71:65 (15:13, 21:16, 18:17, 17:19) palaužė klaidų liūne paskendusią „Barceloną“ (8-11) ir atsirevanšavo jai už nesėkmę pirmajame varžybų rate.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Vitoro Faverani taiklaus dviaškio svečių deficitas sumažėjo iki minimalaus – 56:57.

14
31
83%
5/6
2

Tuomet Barselonos klubo krepšininkai suklydo dusyk paeiliui, šeimininkai surinko šešis taškus paeiliui ir atitrūko – 63:56.

Likus žaisti pustrečios minutės, Petteri Koponenas pelnė du taškus ir tai buvo paskutinieji „Barcelonos“ taškai rungtynėse – 65:69.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Mike'as Jamesas pataikė dvitaškį ir „Panathinaikos“ susigrąžino šešių taškų persvarą, kuri vėliau tapo pergalinga – 71:65.

Ispanijos klubas šiame susitikime prarado net 21 kamuolį, iš kurių aštuonis – Tyrese'as Rice'as. „Panathinikos“ žaidėjai suklydo tik 7 kartus.

Mačą starto penkete pradėjęs Bourousis aikštėje praleido 33 minutes, pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir išprovokavo 8 pražangas.

Gruodžio pradžioje „Barcelona“ namuose Atėnų klubą įveikė užtikrintai 72:57.

„Panathinaikos“: Ioannis Bourousis 14 (11 atk. kam.), K.C. Riversas 13, Chrisas Singletonas 10, Mike'as Jamesas 10.

„Barcelona“: Tyrese'as Rice'as 12 (8 kld.), Justinas Doellmanas 11 (6 atk. kam.), Petteri Koponenas 10, Vitoras Faverani 10.