„Pieno žvaigždės“ BBL reguliariajame sezone finišavo pirmoje vietoje

2017-01-25 22:16
Nuotr.: V.Mikaitis

Pergalingai kovas Baltijos krepišnio lygos („Triobet BBL“) reguliariajame sezone baigė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (11-1). Ramūno Cvirkos vadovaujama komanda 77:71 (20:9, 24:22, 14:23, 19:17) antrą kartą šiame sezone įveikė Valmieros „Valmiera/ORDO“ (9-3) krepšininkus ir užsitikrino pirmą vietą B grupėje.

Nuo pat rungtynių pradžios varžovams pirmauti neleidę pasvaliečiai po pirmųjų dvidešimties minučių išsiveržė į priekį - 44:31.

„Pieno žvaigždžių“ persvara trečiojo kėlinio pradžioje buvo pasiekusi septyniolika taškų, tačiau Arturas Beržinis pelnė 11 taškų iš eilės, dar tris pridėjo Ervinas Jonatas ir latviai grėsmingai priartėjo - 52:53.

16
14
100%
5/5
67%
4/6

Vis dėlto ketvirtį kiek sėkmingiau užbaigę pasvaliečiai po trijų kėlinių laikė iniciatyvą savo rankose - 58:54.

Daugiausiai Egidijaus Dimšos pastangomis paskutiniajame ketvirtyje „Pieno žvaigždėms“ pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą (73:62). Nors svečiai dar bandė kabintis į rungtynes, rimčiau to padaryti jiems nepavyko.

Likus minutei iki kėlinio pabaigos latviai pelnė penkis taškus be atsako, taip sumažindami galutinį deficitą iki 6 taškų - 71:77.

Ši pergalė „Pieno žvaigždėms“ leido užsitikrinti pirmąją vietą Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) B grupėje. „Valmiera/ORDO“ ekipa su 9 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais rikiuojasi antra.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 16, Steponas Babrauskas ir Evaldas Žabas po 11, Andrejus Agafonovas 10, Osvaldas Olisevičius 8 (9 atk. kam.), Derrickas Low 7 (6 rez. perd.).

„Valmiera/ORDO“: Arturas Beržinis 17 (9 atk. kam.), Damieras Pittsas 14 (9 rez. perd.), Lauris Blausas 12.