Dvidešimtmečio dominavimas neišgelbėjo būsimųjų „Žalgirio“ varžovų

2017-01-25 22:54
Nuotr.: Crosarka.com

Penktadienį Turkijoje Kauno „Žalgirio“ ekipą priimsianti Stambulo „Daruššafaka“ (10-9) komanda patyrė nesėkmę Stambulo miesto derbyje.

Davido Blatto auklėtiniai svečiuose 81:93 (19:25, 19:17, 18:22, 25:29) neprilygo Stambulo „Anadolu Efes“ (9-10) krepšininkams.

Būsimųjų „Žalgirio“ varžovų neišgelbėjo net ir įspūdingas klubo naujoko Ante Žižičiaus pasirodymas. Kitą sezoną į NBA veikiausiai besikelsiantis aukštaūgis per 34 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo net 18 kamuolių.

17
20
7
86%
6/7

Į priekį naujokas vedė ir nugalėtojus. Tik sezono eigoje prie „Anadolu Efes“ prisijungęs Brandonas Paulas per 25 minutes surinko 21 tašką, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pergalės link šeimininkai pradėjo žygiuoti ketvirtojo kėlinio antrojoje pusėje. Lemiamo ketvirčio viduryje Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai pirmavo tik 75:74, tačiau tuomet jie spurtavo 11:1 ir negrįžtamai pabėgo į priekį 86:75.

„Anadolu Efes“: Brandonas Paulas 21, Thomasas Heurtelis 17 (7 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 14.

„Daruššafaka“: Bradas Wanamakeris 24, Ante Žižičius 16 (18 atk. kam.), Adrienas Moermanas 11.