Kuzminsko proveržio nesulaukusi „Knicks“ ekipa krito Dalase

2017-01-26 07:00
Nuotr.: AFP - Scanpix

Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo kukliai, o banguojanti Niujorko „Knicks“ (20-27) komanda patyrė pralaimėjimą.

Jeffo Hornaceko auklėtiniai svečiuose 95:103 (25:30, 26:22, 22:26, 22:25) nusileido Dalaso „Mavericks“ (16-29) krepšininkams.

Kuzminskas per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

19
22
100%
3/3
80%
8/10

Po nesėkmingo sezono starto atsitiesianti Ricko Carlisle‘o kariauna pasiekė penktąją pergalę per pastaruosius septynis mačus. Tuo metu „Knicks“ patyrė jau keturioliktąją nesėkmę per aštuoniolika rungtynių.

Iki trečiojo kėlinio komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau prieš pat lemiamą ketvirtį „Mavericks“ spurtavo 14:2 bei įgijo dviženklį pranašumą 75:65.

Paskutiniajame kėlinyje „Knicks“ buvo prisiviję varžovus 88:89, o Ronas Bakeris turėjo šansą išvesti svečius į priekį, tačiau jo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Niujorko ekipai nepasinaudojus savo šansu ir netrukus tris kartus iš eilės praradus kamuolį, „Mavericks“ komanda surengė spurtą 8:0 bei atitrūkusi 97:88 užsitikrino pergalę.

Nors į aikštelę po šešių praleistų rungtynių sugrįžo Andrew Bogutas, „Mavericks“ vertėsi be klubo traumą patyrusio Wesley Matthewso, kuris turės praleisti dar bent vieną susitikimą.

Negana to, šių rungtynių antrajame kėlinyje traumą patyrė ant Joakimo Noah kojos užmynęs Deronas Williamsas. Po ilgosios pertraukos pagrindinis „Mavericks“ įžaidėjas neberungtyniavo.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 23, Sethas Curry 20, Dirkas Nowitzki 19.

„Knicks“: Carmelo Anthony 30, Courtney Lee 23, Derrickas Rose‘as ir Kristapas Porzingis po 13, Willy Hernangomezas 8 (16 atk. kam.).