Vingelio ir Galecko duetas atvedė „Rasus“ į pergalę prieš NKL čempionus

2017-01-27 20:32
Nuotr.: D.Lukšta

Šarūnas Vingelis ir Tomas Galeckas pelnė daugiau nei pusę Raseinių „Rasų“ (19-12) taškų bei atvedė komandą į antrąją pergalę prieš Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionus šį sezoną.

Giedriaus Kurtinaičio treniruojamas klubas penktadienį svečiuose 94:84 (21:29, 23:11, 16:13, 34:31) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (24-6) žaidėjus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje septynis taškus paeiliui surinkę šeimininkai buvo įsiveržę į priekį – 68:64, bet po to į tai savo atsakymą pateikė raseiniškiai.

25
37
8
80%
4/5

Kajus Okmanas ir Šarūnas Vingelis pataikė po tritaškį, „Rasai“ laimėjo atkarpą 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 72:68.

Paskui Raseinių komanda dar kartą surinko aštuonis taškus paeiliui ir įgijo dviženklę persvarą – 82:71.

Prasidėjus paskutinei minutei, Kajus Okmanas realizavo abi baudas, sugrąžino „Rasams“ 13 taškų pranašumą, kuris lėmė svečių pergalę – 92:79.

Puikiai rungtyniavęs Galeckas per 34 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo bei surinko 37 naudingumo balus. Tuo metu Vingelis surinko 27 taškus.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 25 (2/8 trit.), Rytis Juknevičius 17, Dominykas Domarkas 15.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 27, Tomas Galeckas 25 (8 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas 18, Kajus Okmanas 10.