Dažnai krepšį atakavęs Kuzminskas padėjo „Knicks“ palaužti autsaiderius

2017-02-02 05:55
Nuotr.: AP – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas aikštelėje buvo aktyvus bei svariai prisidėjo prie Niujorko „Knicks“ (22-29) ekipos pergalės prieš NBA lygos autsaiderius.

Jeffo Hornaceko auklėtiniai svečiuose 95:90 (15:27, 23:18, 26:24, 31:21) palaužė Bruklino „Nets“ (9-40) krepšininkų pasipriešinimą.

Kuzminskas per 17 minučių pelnė 9 taškus (3/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

16
27
16
2

Be to, lietuvis atliko svarbų bloką – likus žaisti 11 sekundžių ir „Knicks“ pirmaujant 93:86, jis blokavo Randy Foye tritaškį ir taip neleido oponentams sumažinti deficito iki keturių taškų.

Pirmosiomis minutėmis varžovus į priekį 11:21 paleidusi Niujorko ekipa mačo eigą perlaužė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje ji dar atsilikinėjo 66:76.

Tuomet Kristapo Porzingio ir atsarginių klubo žaidėjų vedami svečiai spurtavo 16:2 bei išsiveržė į priekį 82:78, o likus žaisti 2 minutes jau pirmavo 86:80.

Prasidėjus paskutinei minutei Bruklino ekipa prisivijo 86:89, tačiau likus žaisti 32 sekundes Porzingis pataikė svarbų tritaškį (92:86), vėliau pridėjo baudos metimą (93:86), o Kuzminsko blokas privertė „Nets“ galutinai pamiršti pergalę.

Visą lemiamą kėlinį nugalėtojai žaidė be Carmelo Anthony, kuris pelnė 15 taškų iš žaidimo pataikydamas tik 6 metimus iš 22.

Čiurnos traumą patyręs Derrickas Rose'as nerungtyniavo, o jį pavadavęs Brandonas Jenningsas iš žaidimo pataikė vos 1 metimą iš 11 bei surinko 6 taškus bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nets“: Rondae Hollisas-Jeffersonas 16 (8 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 15, Trevoras Bookeris 12 (8 atk. kam.).

„Knicks“: Kristapas Porzingis 19 (12 atk. kam.), Willy Hernangomezas 16 (16 atk. kam.), Carmelo Anthony 15.