„Knicks“ duobė: namie nusileido beviltiškai išvykose žaidžiančiai „Lakers“

2017-02-07 06:42
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Niujorko „Knicks“ (22-31) krizė tęsiasi. Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa praėjusią naktį savo aikštėje 107:121 (19:29, 26:32, 28:36, 34:24) nusileido Los Andželo „Lakers“ (18-36), kuriai tai buvo tik šeštoji pergalė išvykoje per 29 mačus.

Iki šių rungtynių „Lakers“ svečiuose buvo suklupusi 12 kartų iš eilės ir laimėjusi vos sykį per paskutines 18 dvikovų. Ta vienintelė pergalė buvo pasiekta Filadelfijoje.

Niujorke „Lakers“ nebuvo laimėjusi šešerius metus, tačiau šį kartą jau pirmajame kėlinyje spurtavo 20:4, įgijo dviženklę persvarą, ir pirmavo visas likusias rungtynes.

22
19
100%
7/7
4

Besibaigiant antrajam kėliniui svečių pranašumas buvo išaugęs iki 57:30, tokią pat persvarą (83:56) „Lakers“ turėjo ir trečiajame kėlinyje.

„Knicks“ tik mačo pabaigoje sugebėjo skirtumą sumažinti iki kiek padoresnio.

19 minučių „Knicks“ sudėtyje žaidęs Mindaugas Kuzminskas pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), atkovojo 1 kamuolį ir 2 sykius prasižengė.

Niujorko komandai tai buvo ketvirtas pralaimėjimas per paskutines penkerias rungtynes. NBA Rytų konferencijoje ji smuktelėjo į dvyliktąją vietą.

„Knicks“: Carmelo Anthony 26 (5 rez. perd.), Kristapas Porzingis (9 atk. kam.) ir Brandonas Jenningsas po 16, Justinas Holiday 14, Kyle'as O'Quinnas 10.

„Lakers“: Louisas Williamsas 22, Nickas Youngas 17, Julius Randle'as ir Brandonas Ingramas po 14, Jordanas Clarksonas 12, Ivica Zubacas ir Larry Nance'as (10 atk. kam.) po 10.