Nutrūko rekordinė Isaiah Thomaso serija

2017-02-28 08:37
Nuotr.: AFP - Scanpix

Isaiah Thomasas 43 rungtynes iš eilės pelnė bent po 20 taškų, tačiau praėjusią naktį ši serija baigėsi, o svaresnio lyderio indėlio nesulaukusi Bostono „Celtics“ (38-22) namuose 98:114 (24:24, 23:27, 24:33, 27:30) krito prieš Atlantos „Hawks“ (33-26.)

Prieš tai 43 rungtynes po 20 taškų rinkęs 28-erių metų 175 cm ūgio krepšininkas buvo spėjęs užfiksuoti „Celtics“ rekordą. Šįkart Thomasas pelnė 19 taškų, o tai buvo tik antrasis kartas šį sezoną, kuomet jis neįmetė 20 taškų.

Visgi po nutrūkusios serijos Thomasas neprarado optimizmo. „Pasieksiu šį rekordą dar kartą, – ryžtingai kalbėjo įžaidėjas. – Dėl to nesikremtu, pasieksiu jį vėl.“

21
23
82%
9/11
5

Thomasas vidutiniškai per rungtynes šį sezoną pelno po 29,6 taško, o tai yra geriausias rezultatas Rytų konferencijoje. Šįkart jam nesisekė atakuoti krepšio – tikslą pasiekė tik 3 dvitaškiai iš 15 bei 1 tritaškis iš 6. Visgi krepšininkas pataikė visus 10 baudų metimų.

„Varžovai nepadarė nieko ypatingo. Tiesiog aš pats nepataikiau daugybės metimų iš baudos aikštelės, kuriuos įprastai įmetu. Nebuvau savimi“, – kalbėjo Thomasas.

„Hawks“ į priekį pabėgo po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje „Celtics“ dar pirmavo 57:56, tačiau tuomet Atlantos krepšininkai surengė spurtą 28:12 ir jau buvo priekyje 84:69. Ketvirtajame kėlinyje „Hawks“ persvara nenukrito mažiau dviženklės ribos.

Iš rungtynių buvo išvarytas dvi technines pražangas užsidirbęs Dwightas Howardas. Pirmąjį kartą techninę pražangą jis gavo tuomet, kai po grubios Alo Horfordo pražangos pastarąjį pastūmė. Antroji techninė pražanga buvo skirta už tai, kad Howardas per ilgai po dėjimo kabojo ant lanko.

Kiek vėliau NBA pripažino, jog krepšininkas neturėjo būti išvarytas iš aikštės, kadangi antroji techninė pražanga neturėjo būti užfiksuota.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 19 (4/21 metimai, 10/10 baudos, 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Marcusas Smartas 16, Jaylenas Brownas 15.

„Hawks“: Dennisas Schroderis 21 (9/11 dvit.), Dwightas Howardas (12 atk. kam.) ir Paulas Millsapas (10 atk. kam.) po 17, Kentas Bazemore’as 15.