Tritaškių lietus ir Westbrooko šou padovanojo „Thunder“ sunkią pergalę

2017-03-01 06:30
Nuotr.: AFP – Scanpix

Russellas Westbrookas surengė dar vieną fenomenalų pasirodymą, o jo vedama Oklahomos „Thunder“ ekipa (35-25) šventė ketvirtąją pergalę iš eilės.

Billy Donovano auklėtiniai namuose po atkaklios kovos paskutinėmis sekundėmis 109:106 (31:25, 30:28, 25:22, 23:31) palaužė Jutos „Jazz“ krepšininkus (37-23) bei prisivijo juos Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje.

Iki šių rungtynių prasčiausiai iš toli NBA lygoje atakavusi Oklahomos komanda nustebino varžovus pademonstruodama įspūdingą taiklumą bei pataikydama net 15 tritaškių iš 22 (68 proc. taiklumas).

43
39
11
10

Per pirmąją susitikimo pusę nugalėtojai įmetė visus 12 savo tolimų metimų. Paskutinį kartą visus 12 savo tritaškių per pirmuosius du kėlinius 1998 metais buvo įmetusi Sietlo „SuperSonics“ ekipa.

Starto penkete mačą pradėjęs Domantas Sabonis per 11 minučių prie „Thunder“ pergalės pridėjo 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), rezultatyvų perdavimą, bei po perimtą ir atkovotą kamuolį.

Tuo metu klubo lyderis Westbrookas užfiksavo 30-ąjį šio sezono ir 67-ąjį karjeros trigubą dublį, pelnydamas 43 taškus, atkovodamas 11 kamuolių ir atlikdamas 11 rezultatyvių perdavimų.

Westbrookas į priekį „Thunder“ tempė tuomet, kai to labiausiai reikėjo. Net 12 taškų jis surinko per 2 paskutines susitikimo minutes.

18:2 ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Jazz“ krepšininkai likus žaisti 2 minutes buvo išsiveržę į priekį 99:96, o prasidėjus paskutinei minutei pirmavo jau 106:102, tačiau lemiamu metu daugiau taškų pelnyti jie nebesugebėjo.

Likus žaisti 30 sekundžių Westbrookas tritaškiu sušvelnino rezultatą (105:106), o po 15 sekundžių jį ir persvėrė pataikydamas svarbų dvitaškį su pražanga bei realizuodamas baudos metimą – 108:106.

Solt Leik Sičio klubas sėkmingo atsako suregzti nebesugebėjo, o „Thunder“ pergalę paskutinę sekundę įtvirtino Jerami Granto baudos metimas.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 43 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Dougas McDermottas 16, Enesas Kanteris 15 (9 atk. kam.).

„Jazz“: Gordonas Haywardas 19, Rodney Hoodas 18, George‘as Hillas 15, Rudy Gobertas, Alecas Burksas ir Joe Johnsonas po 13.