Trigubą dublį surinkęs Ricky Rubio prisidėjo prie NBA rekordo

2017-03-05 08:54
Nuotr.: USA Today - Scanpix

Minesotos „Timberwolves“ (25-37) atakų organizatorius Ricky Rubio surinko trigubą dublį, tačiau jo ginamai ekipai to nepakako – ji svečiuose per pratęsimą 90:97 (26:14, 29:29, 15:19, 13:21, 7:14) turėjo pripažinti San Antonijaus „Spurs“ (48-13) pranašumą.

Rubio per 43 minutes pelnė 11 taškų (3/10 dvit., 1/2 trit., 2/4 baudos), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau 79-asis trigubas dublis šį sezoną NBA pirmenybėse ir jis tapo rekordiniu. Iki šiol lygoje reguliariame sezone daugiausiai buvo surinkta 78 trigubi dubliai (1988-1989 metų sezone).

34
39
50%
10/20
92%
11/12

Daugiausiai prie to prisidėjo net 30 trigubų dublių surinkęs Russellas Westbrookas. Jamesas Hardenas surinko 15, LeBronas Jamesas pridėjo 7, o Nikola Jokičius ir Draymondas Greenas po 4 kartus rungtynes baigė su trigubais dubliais.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Timberwolves“ dar turėjo 9 taškų persvarą (71:62), tačiau tuomet ėmė strigti – „Spurs“ laimėjo atkarpą 16:7 ir išlygino rezultatą 78:78.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 56 sekundėms Karlas-Anthony Townsas dvitaškiu išlygino rezultatą (83:83). Per likusį laiką metimai skriejo pro šalį ir komandos turėjo žaisti pratęsimą, kuriame jau dominavo „Spurs“.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kawhi Leonardas. Jis per 44 minutes pelnė 34 taškus (10/20 dvit., 1/5 trit., 11/12 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 6 kamuolius.

Po šios pergalės „Spurs“ užsitikrino vietą NBA atkrintamosiose varžybose. Jose klubas dalyvaus jau 20-ąjį sezoną paeiliui.

„Spurs“ treneris Greggas Popovichius susilygino su Philu Jacksonu pagal tai, kiek kartų (20) iš eilės jo vadovaujama komanda patenka į atkrintamąsias varžybas.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 34 (10/20 dvit., 11/12 baudos, 10 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge’as 18 (8/24 dvit., 10 atk. kam.), Pau Gasolis 17 (8 atk. kam.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 24 (14 atk. kam.), Andrew Wigginsas 17, Gorgui Diengas 13 (11 atk. kam.), Nemanja Bjelica 12.