„Clippers“ pratęsė „Grizzlies“ pralaimėjimų seriją

2017-03-10 07:44
Nuotr.: AP - Scanpix

Memfio „Grizzlies“ (36-29) stringa – Davido Fizdale'o auklėtiniai NBA lygoje patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą paeiliui. Šį kartą jie namuose 98:114 (21:26, 24:28, 20:31, 33:29) pripažino Los Andželo „Clippers“ (39-26) krepšininkų pranašumą.

„Clippers“ po Raymondo Feltono metimo pirmojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį (16:15) ir sąlygas diktavo visą likusį mačo laiką.

Po dviejų ketvirčių svečių pranašumas siekė 9 taškus (54:45). Galingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Clippers“ po Jamalo Crawfordo metimo paskutinę ketvirčio sekundę iš kitos aikštės pusės įgijo 20 taškų persvarą (85:65).

20
21
100%
6/6
5

Per likusį rungtynių laiką „Grizzlies“ prie varžovų priartėti arčiau nei per 15 taškų nesugebėjo.

Po šio pralaimėjimo Memfio krepšininkai nukrito į 7-ąją Vakarų konferencijos vietą.

„Mes privalome atsigauti. Atėjo laikas, užtenka kalbėti apie tai, kad kažką keisime. Privalome eiti į aikštę ir tai parodyti“, – po mačo sakė Mike'as Conley.

Nors „Clippers“ po Visų žvaigždių savaitgalio lygoje užėmė tik 29-ąją vietą pagal atkovotus kamuolius, šios nakties rungtynėse jie dominavo po krepšiu. Doco Riverso auklėtiniai atkovojo 13 kamuolių daugiau nei „Grizzlies“ (47:34).

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 20, Zachas Randolphas 18 (11 atk. kam.) Mike'as Conley ir Troy Danielsas po 13.

„Clippers“: Austinas Riversas 20, Chrisas Paulas 19 (7 rez. perd.), J.J. Redickas 15, Blake'as Griffinas (12 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Jamalas Crawfordas po 14.