Slovėnai be gailesčio sutriuškino Vokietijos rinktinę

2007-09-11 00:19

Triuškinančią pergalę Europos vyrų krepšinio čempionato antrajame etape iškovojo būsima Lietuvos rinktinės varžovė Slovėnijos komanda. Slovėnai F grupės rungtynėse net 30 taškų skirtumu 77:47 sutriuškino Vokietijos krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir pirmajame kėlinyje sužaidus 3 minutes slovėnai priekyje buvo tik trimis taškais (8:5), tačiau tada Slovėnijos rinktinė laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 12:2 ir pabėgo į priekį (20:7).

27-ąją mačo minutę dvitaškį pataikęs Radoslavas Nesterovičius buvo padidinęs Slovėnijos komandos persvarą iki rekordinės – 30 taškų ribos (58:28). Visą ketvirtąjį kėlinį be Dirko Nowtizkio žaidusi Vokietijos rinktinė per likusį rungtynių laiką skirtumo sumažinti nesugebėjo ir patyrė sutriuškinimą.

Slovėnija: Matjažas Smodišas 22, Radoslavas Nesterovičius 13 (4 blk.), Jaka Lakovičius 12, Urošas Slokaras 9.

Vokietija: Dirkas Nowitzki 16 (8 atk. kam.), Janas Jagla 7, Ademola Okulaja 5.

F grupės viršuje ir toliau išlieka Lietuvos ir Slovėnijos rinktinės. Trečiąją vietą užima Prancūzijos krepšininkai, o ketvirtąją vieta dalijasi Vokietijos bei Italijos nacionalinės komandos. Tuo tarpu grupės dugne lieka turkai.

Vokietijos krepšininkai šiandien patyrę nesėkmę norėdami patekti į ketvirtfinalį trečiadienį (09.12) žūtbūt turi įveikti Italijos rinktinę, kuriai tos rungtynės bus tokios pat svarbios kaip ir Nowitzkio vedamai Vokietijos komandai.

Laimėjusi komanda grupėje užims ketvirtąją vietą ir pateks į ketvirtfinalį, kuriame greičiausiai teks kovoti su pasaulio čempionais Ispanijos krepšininkais.

nors ir nestipriausius zaidejus susirinko bet triuskina visus is eiles
2007-09-11
nu lietuviams atrodo bus labai sunku priesh slovenus , bliamba ash kashkaip nepagalvojau kad ant tiek gali jie pavaryt :(
2007-09-11
slovenai atranda sawo zajdima ... bet mes negalime rinktis komandos ketwirtifalyje todel turime zajsti pries bet ka
2007-09-11
-1
Na su slovenais tai gali buti sunku ,taciau jailietuviai zais savo zaidimai tai jiems vilciu tada nera :)\
2007-09-11
+2
Keista..,nes slovenai ne itin stiprios sudeties atvyko i ispanija.. o dabar kaip duoda.. ;)p

graziai zaidzia,protingai,kiek maciau. Tikiu,kad mes stipresni esam
2007-09-11
+2
saunuoliai slovenai gerai grumiasi po krepsiu,paziuresim kaip su lt bus
2007-09-11
geda pralost tokiu skirtumu. o slovenu nera ko bijot, kai LTU vokiecius sparde paskui atsipalaidavo todel vokieciai vel priartejo. Slovenai pasimoke is musu klaidos ir neatsipalaidavo visas rungtynes, todel ir laimejo uztikrintai.