„Neptūnas“ išvargo pergalę Kėdainiuose

2017-03-12 18:20
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Trečiąją pergalę paeiliui „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse pasiekė Mindaugo Girdžiūno vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ (15-11).

Dainiaus Adomaičio treniruojami lygos vicečempionai išvykoje 72:70 (17:16, 15:17, 23:19, 17:18) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (6-20) žaidėjų pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio viduryje abi baudas baudas pataikęs Karolis Petrukonis išvedė „Nevėžį“ į priekį – 59:58, bet tada Vytautas Šarakauskas, Mindaugas Girdžiūnas ir Chrisas Loftonas smeigė po tritaškį, o 14:5 spurtavę klaipėdiečiai atitrūko per 8 taškus – 72:64.

10
21
4
67%
4/6

Visgi kėdainiečiai tada nepasidavė, pasinaudojo svečių pusantros minutės „sausa“ atkarpa ir atsakę šešiais taškais paeiliui sugrįžo į rungtynes – 70:72.

Likus žaisti kiek daugiau nei keturias sekundes, „Nevėžis“ turėjo kamuolį savo rankose, bet jį priėmęs ir į puolimę pasileidęs Daiguanas Walkeris prarado kontrolę ir pergalę šventė „Neptūnas“ – 72:70.

Geriausią sezono mačą LKL sužaidęs Girdžiūnas per 29 minutes pelnė 21 tašką (3/7 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir 2 kartus prasižengė.

„Neptūno“ gretose dvigubu dubliu išsiskyrė 10 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Jerai Grantas.

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 13, Ignas Vaitkus 12, Ivanas Smiljaničius 12, Karolis Petrukonis 10, Jermaine'as Love'as 10.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 21 (4/8 trit.), Chrisas Loftonas 11, Jerai Grantas 10 (10 atk. kam.).