„Heat“ traukinį pristabdė „Pacers“

2017-03-13 07:27
Nuotr.: AP - Scanpix

Sunkiai sustabdomi Majamio „Heat“ (32-35) krepšininkai prieš šios nakties dvikovą buvo iškovoję 21 pergalę per paskutinius 25 susitikimus. Visgi ant karštos bangos esantys Erikos Spoelstros auklėtiniai 98:102 (22:32, 31:28, 22:23, 23:19) atsimušė į Indianos „Pacers“ (34-32) sieną.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečių deficitas siekė 8 taškus (85:93). Spoelstra paėmė minutės pertraukėlę, o po jos „Heat“ spurtavo 9:0 ir po Wayne'o Ellingtono tolimo metimo išsiveržė į priekį (94:93).

Lemiamu metu stringant Indianos ekipos lyderiui Paului George'ui, komandą traukė Jeffas Teague'as ir Mylesas Turneris.

28
27
53%
8/15
100%
9/9

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes iki susitikimo pabaigos Teague'as blokavo varžovų vidurio puolėją Hassaną Whiteside'ą. Tuomet Turneris įmetė abi baudas, o kiek vėliau pridėjo ir labai svarbų bei rungtynių baigtį nulėmusį dėjimą (101:96).

„Tai buvo svarbus momentas. Ataką jis užbaigė galingai ir to mums labai reikėjo“, – apie Turnerio dėjimą kalbėjo George'as.

Svečių neišgelbėjo ir galingai rungtyniavęs Whiteside'as. Vidurio puolėjas pelnė 26 taškus bei atkovojo 21 kamuolį. Aukštaūgis atkovojo 10 kamuolių po varžovų krepšiu ir pakartojo geriausią karjeros pasiekimą.

Tai buvo jau 5 mačas šį sezoną, kuomet Whiteside'as pelnė bent 20 taškų ir atkovojo bent 20 kamuolių.

„Pacers“: Paulas George'as 28 (10 atk. kam.), Mylesas Turneris 15 (8 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 13, Jeffas Teague'as 12.

„Heat“: Hassanas Whiteside'as 26 (21 atk. kam.), Dionas Waitersas 20 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Wayne'as Ellingtonas 19 (5/11 trit.), Jamesas Johnsonas 14.