Pirmasis BBL pusfinalio mačas baigėsi „Pieno žvaigždžių“ lygiosiomis

2017-03-14 20:56
Nuotr.: Fotodiena.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Baltijos krepšinio lygos (Triobet-BBL) pusfinalio pirmajame mače persvaros nesusikrovė, tačiau to padaryti neleido ir varžovams.

Ramūno Cvirkos auklėtiniai svečiuose rungtynėse su Tartu „TU/Rock“ krepšininkais sužaidė lygiosiomis – 88:88 (14:19, 24:18, 25:26, 25:25).

Atsakomasis mūšis kovo 23-ąją vyks Pasvalyje. Į finalą pateks komanda, laimėjusi pagal bendrą abejų rungtynių rezultatą.

19
24
50%
3/6
100%
4/4

Prasidėjus priešpaskutinei minutei oponentai pirmavo 88:82, tačiau pasvaliečiams per likusį laiką pavyko išlyginti rezultatą. Steponas Babrauskas pelnė 4 taškus, Andrejus Agafonovas pridėjo dvitaškį ir švieslentėje užsidegė lygūs skaičiai 88:88.

Varžovų komandoje žaidžiantis Dominykas Milka per 32 minutes pelnė 11 taškų (4/12 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, kartą suklydo, gavo tris blokus bei išprovokavo 5 pražangas.

„TU/Rock“: Janari Joesaaras 19 (10 atk. kam.), Gertas Dorbekas 18, Janaras Taltsas 17 (6 atk. kam.), Tanelis Sokkas 13, Dominykas Milka 11 (9 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius (5/5 dvit., 4/6 trit.) ir Andrejus Agafonovas (7/9 dvit., 7/8 baudos, 7 atk. kam.) po 24, Steponas Babrauskas 16, Nikita Balašovas 8.