Fantastiškas ketvirtasis kėlinys leido triumfuoti „Telšiams“

2017-03-16 20:09
Nuotr.: gintarasmockus.lt

Lyg iš natų ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Telšių“ krepšininkai išlygino Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ketvirtfinalio seriją.

Augenijaus Vaškio auklėtiniai išvykoje 69:64 (19:22, 11:14, 18:18, 21:10) nugalėjo Šakių „Vytį“ ir serijos iki trijų pergalių rezultatas dabar yra 1-1.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Vytis“ pirmavo net 59:50, tačiau tuomet sustojo. Tuo pasinaudoję svečiai per 5 minutes rezultatą persvėrė savo naudai (62:61). Aktyviai naudojama gynyba „Telšiams“ davė vaisių ir jie savo pranašumą nuolat didindami pasiekė pergalę.

„Telšiai“ laimėjo pataikę vos 2 tritaškius iš 14 bandymų (14 proc.), kuomet šeimininkai realizavo 8 tolimus metimus iš 27 bandymų (29 proc.).

Trečioji tarpusavio akistata šeštadienį vyks Mažeikiuose, kur telšiškiai žaidžia namų mačus.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 22 (8 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 14, Mindaugas Norkus 10.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 18 (9 atk. kam.), Sheltonas Jacksonas 12, Gytis Radzevičius 8.