Pikčiutės sezono rungtynės pažymėtos „Sūduvos“ pergale LMKL pusfinalio starte

2017-03-24 20:27
Nuotr.: LMKL

Pergalingai Lietuvos moterų krepšini lygos (LMKL) pusfinalį pradėjo Linos Pikčiutės ir Lauros Svarytės vedamas Marijampolės „Sūduvos“ klubas, kuris namuose 78:59 (19:15, 21:18, 25:14, 13:12) nepaliko vilčių Klaipėdos „Fortūnai“ ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1-0.

„Sūduva“ nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį – 9:1. Maža to, čiurną susižeidė Justina Matuzonytė, o tuo pasinaudojusios šeimininkės 6-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą – 13:3.

Prasidedant paskutinei minutei komandas skyrė tie patys 10 taškų (19:9), bet Andra Gabalytė pelnė 6 taškus be atsako ir „Fortūna“ po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo tik 4 taškų deficitą – 15:19.

22
34
78%
7/9
6

Antrajame kėlinyje ant parketo grįžusi Matuzonytė padėjo viešnioms visiškai sunaikinti atsilikimą – 20:21. Marijampolietės po atkarpos 7:0 vėl atitrūko (30:22) ir savo persvarą išlaikė įpusėjus rungtynėms – 40:33.

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ startavo 6 taškais be atsako – 46:33. Kėliniui persiritus į antrąją pusę, šeimininkės spurtavo 8:0 ir pabėgo dar labiau – 58:39.

Netrukus skirtumas perkopė 20 taškų ribą – 64:43. Iki kėlinio pabaigos „Fortūna“ nežymiai priartėjo – 47:65.

Paskutinės 10 žaidimo minučių tebuvo formalumas – jų metu „Sūduva“ išlaikė užtikrintą pranašumą ir taip žengė pirmąjį žingsnį LMKL finalo link.

Geriausią sezono mačą sužaidusi Pikčiutė per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/13 dvitaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 15 kamuolių ir surinko 20 naudingumo balų.

Tuo metu 31 naudingumo balą surinkusi Laura Svarytė žaidė 32 minutes, pelnė 22 taškus (6/13 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 9 pražangas.

„Sūduva“: Laura Svarytė 22 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Arina Bilotserkivska 13, Rita Milieškienė ir Lina Pikčiutė (15 atk. kam.) po 12.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam.) ir Andra Gabalytė (3/5 tritaškiai, 7 atk. kam.) po 18, Agnė Černeckytė (2/7 tritaškiai, 6 rez. perd.) ir Roberta Mizgerytė po 9.