„Knicks“ be Kuzminsko, Anthony ir Rose‘o triumfavo Majamyje

2017-04-01 09:48
Nuotr.: AFP – Scanpix

Niujorko „Knicks“ (29-47) rungtyniavo ne tik be Mindaugo Kuzminsko, bet ir be dviejų bene ryškiausių klubo žvaigždžių, tačiau tai nesutrukdė iškovoti netikėtos pergalės.

Jeffo Hornaceko auklėtiniai išvykoje 98:94 (33:29, 26:26, 18:20, 21:19) nustebino dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojančius Majamio „Heat“ (37-39) krepšininkus.

Kuzminskas nežaidė trenerio sprendimu, o Carmelo Anthony ir Derrickas Rose‘as mačą praleido dėl traumų. Nerungtyniavo ir susižeidęs Lance‘as Thomasas.

22
18
62%
8/13
7

Atkaklių rungtynių ketvirtojo kėlinio viduryje Justinas Holiday įmetė du dvitaškius iš eilės ir išvedė „Knicks“ į priekį 94:90. Dvitaškį netrukus pridėjo ir Courtney Lee – 96:90.

Šeimininkų metimai lemiamu metu skriejo pro šalį, tačiau prasidėjus paskutinei minutei jie dar sugebėjo priartėti 94:96.

„Heat“ turėjo ne vieną šansą ir išlyginti ar persverti rezultatą, tačiau jais nepasinaudojo. Likus žaisti dvi sekundes pergalę svečiams užtikrino du taiklūs Lee baudų metimai.

Majamio ekipa išsaugojo septintąją Rytų konferencijos vietą, tačiau nuo devintoje pozicijoje žengiančios Čikagos „Bulls“ ją skiria tik viena pergalė.

„Heat“: Goranas Dragičius 22, Hassanas Whiteside‘as 17 (16 atk. kam.), Tyleris Johnsonas 15.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 22, Courtney Lee 20, Justinas Holiday 12.