2017-04-02 14:41
Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Įspūdingą pasirodymą trečiojoje Prancūzijos lygoje surengė Ovidijus Varanauskas, kuriam pritrūko viso labo 2 atkovotų kamuolių iki trigubo dublio.

Tiesa, tokio lietuvio benefiso pergalei nepakako – Varanausko ir Rolando Jakšto atstovaujama „Gries Oberhoffen“ (14-17) komanda per pratęsimą 92:100 nusileido „St Vallier“ (16-15) klubui.

Varanauskas žaidė net 44 minutes ir pelnė 28 taškus (3/9 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 7/10 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 atšokusius kamuolius.

GM: 2

Jakštas per 37 minutes pelnė 23 taškus (9/14 dvitaškiai, 5/7 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei taip pat sugriebė 8 atšokusius kamuolius.

Sėkmingą pasirodymą šiose pirmenybėse surengė ir Giedrius Staniulis, o jo atstovaujamas „Souffel“ (20-11) klubas svečiuose 84:62 sutriuškino „RAC Basket“ (18-13).

Staniulis per 25 minutes prie pergalės pridėjo 21 tašką (9/12 dvitaškiai, 3/4 baudos) ir 7 atkovotus kamuolius.