NKL mažojo finalo serijos starte – „Rasų“ pergalė

2017-04-07 20:02
Nuotr.: D.Lukšta

Dramatiška pergale Mezon-NKL pirmenybių seriją dėl trečiosios vietos pradėjo Raseinių „Rasų“ krepšininkai. Jie savo žiūrovų akivaizdoje 84:80 (23:20, 15:22, 21:19, 25:19) palaužė Šakių „Vytį“.

Bronzinio finalo serijoje iki trijų pergalių Raseinių klubas išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios rungtynės pirmadienį vyks Šakiuose.

Trečiojo kėlinio pradžioje po penkių iš eilės Tomo Galecko taškų „Rasai“ persvėrė rezultatą, tačiau tuomet Edvinas Jezukevičius įmetė 6 taškus, dvitaškį pridėjo Sheltonas Jacksonas ir „Vytis“ jau pirmavo 50:43.

17
21
60%
3/5
10

Į tokį „Vyčio“ spurtą Raseinių krepšininkai atsakė atkarpa 11:0 ir susigrąžino persvarą (54:53), tačiau po trečiojo kėlinio pirmavo „Vytis“ – 61:59.

Trečiajame kėlinyje Šakių klubas kuriam laikui neteko Jezukevičiaus, kuris po susidūrimo su varžovu gavo smūgį į veidą ir turėjo palikti aikštę. Visgi ketvirtajame kėlinyje „Rasai“ spurtavo 6:2 ir persvėrė rezultatą, o tuomet Jezukevičius buvo grąžintas ant parketo.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Vytis“ turėjo 3 taškų pranašumą (72:69), bet tuomet Kajus Okmanas pelnė penkis taškus, Rokas Grinius pridėjo vieną baudą ir šeimininkai jau buvo priekyje 75:72.

Likus 100 sekundžių „Vytis“ atsiliko 75:77, o tuomet Tomas Galeckas pelnė tris taškus, tolimą šūvį pridėjo Okmanas ir likus 23 sekundėms „Rasai“ jau pirmavo 83:77.

Svečiams rezultatyvios atakos surengti nepavyko, o paskutinę sekundę įmestas Gedimino Maceinos tritaškis situacijos nepakeitė.

„Rasai“: Šarūnas Vingelis 19, Tomas Galeckas 17 (10 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas 14 (4/6 trit.), Rokas Grinius 12 (5/5 dvit., 8 atk. kam.), Kajus Okmanas 8 (2/7 trit.).

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius (2/3 trit.) ir Gediminas Maceina (6 atk. kam., 9 rez. perd.) po 19, Augustinas Jankaitis 12, Sheltonas Jacksonas 11.