Milane laimėjusi UNIKS nutraukė nesėkmių seriją ir pakilo iš turnyrinės lentelės dugno

2017-04-07 23:32
Nuotr.: LaPresse - Scanpix

Eurolygos autsaiderių dvikovoje paskutinėje reguliaraus sezono dvikovoje dvylikos pralaimėjimų seriją nutraukė Kazanės UNIKS (8-22) komanda, kuri svečiuose 91:68 (22:21, 14:18, 29:10, 26:19) sutriuškino Milano „Emporio Armani“ (8-22).

Prieš tai Eurolygoje UNIKS pergalę buvo iškovojusi sausio 17-ąją dieną.

Jau prieš šias rungtynes buvo aišku, kad abi komandos užims paskutines dvi vietas. Visgi pergalę iškovojusi Kazanės komanda pakilo iš paskutinės vietos į penkioliktąją.

20
34
1
12

Visą antrąjį kėlinį pirmavusi „Emporio Armani“ ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 39:36, tačiau po jos paleido rungtynes iš savo rankų. Trečiajame ketvirtyje UNIKS pelnė 9 taškus be atsako ir įgijo 6 taškų pranašumą. Kazanės krepšininkai neketino sustoti ir po dar vieno spurto 8:0 jau susikrovė 15 taškų persvarą.

Paskutinio kėlinio metu Milano krepšininkai ir toliau turėjo daug problemų gynyboje, o tuo naudojęsi UNIKS krepšininkai susikrovė 25 taškų pranašumą (88:63).

Karjeros Eurolygoje rungtynes sužaidė UNIKS aukštaūgis Lataviousas Williamsas. Jis per 24 minutes pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 4/4 baudos), sugriebė 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius bei surinko 34 naudingumo balus.

„Emporio Armani“: Davide Pscolo 18 (8/12 dvit.), Rakimas Sandersas 14, Ricky Hickmanas, Krunoslavas Simonas, Jamelas McLeanas ir Andrea Cinciarini (6 rez. perd.) po 8.

UNIKS: Lataviousas Williamsas 20 (8/9 dvit., 12 atk. kam., 34 naud. bal.), Keithas Langfordas 13 (5 rez. perd.), Quino Qolomas 12 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Coty Clarke’as 11.