Nukraujavusi „Nafta-Uni-Akvaservis“ laimėjo pirmąjį NKL finalo mūšį

2017-04-08 17:59
Nuotr.: V.Mikaitis

Deividas Anužis pelnė 30 taškų, Mindaugas Stašys pridėjo 27, ir jų vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalingai pradėjo Mezon-NKL finalo seriją. Uostamiesčio ekipa išvykoje 84:80 (17:17, 20:21, 28:22, 19:20) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Svečiai trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje spurtavo 13:2, taip dviejų taškų deficitą paversdami 9 taškų persvara – 71:62.

Netrukus Evaldas Šaulys smeigė ketvirtą tritaškį per kėlinį ir jo komanda nutolo 78:73, tačiau kitoje aikštės pusėje tuo pačiu atsakė Anužis.

30
32
5
73%
8/11

Darius Griškėnas ir Mindaugas Stašys apsikeitė taikliais dvitaškiais, o tada svečiams persvarą grąžino vėl iš toli įmetęs D.Anužis – 81:80, likus žaisti 1 minutę ir 28 sek.

Šeimininkai taškų nebepelnė, o „Nafta-Uni-Akvaservis“ pergalę įtvirtino baudų metimais.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ Marijampolėje vertėsi vos 8 žaidėjais, namie palikusi apsirgusius Viktorą Chodosvskį, Eriką Kubilių ir traumuotą Beną Bagdonavičių.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 25, Darius Griškėnas 15, Gintautas Matulis 14.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Deividas Anužis 30, Mindaugas Stašys 27, Edvinas Alunderis 11.