„Sūduva-Mantinga“ NKL finalo serijoje išsiveržė į priekį

2017-04-18 20:02
Nuotr.: D.Lukšta

Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalo serijoje iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus treniruojama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės pirmavę marijampoliečiai penktose serijos rungtynėse savo aikštėje 83:78 (19:17, 24:20, 22:21, 18:20) palaužė Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“.

Serijoje iki keturių pergalių sūduviečiai atsiliko 0-2, tačiau po trijų laimėjimų paeiliui pirmą kartą išsiveržė į priekį – 3-2. Šeštosios finalo rungtynės ketvirtadienį vyks Klaipėdoje.

16
23
6
100%
8/8

Antrajame kėlinyje sužaidus 4 minutes po penkių iš eilės „Sūduvos-Mantingos“ taškų marijampoliečiai įgijo dviženklę persvarą – 31:20. Klaipėdiečiai neketino sudėti ginklų ir po Džiugo Slavinsko bei Deivido Anužio tritaškių priartėjo iki 31:33.

Trečiajame kėlinyje „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas keturis kartus siekė dviženklę ribą, o sužaidus penkias minutes po trijų Evaldo Šaulio baudų metimų šeimininkai pirmavo 56:46. Visgi tuomet Antanas Udras buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję klaipėdiečiai spurtavo 7:0 ir deficitą sumažino iki 3 taškų. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė marijampoliečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 65:58.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Nafta-Uni-Akvaservis“ po trijų dvitaškių priartėjo iki 64:67, tačiau tuomet „Suduva-Mantinga“ atsakė savo spurtu 5:0 ir pabėgo 72:64.

Vėliau Kiltinavičiaus kariauna taškus ėmė rinkti baudų metimais – prasidėjus paskutinei mačo minutei po pataikytų 7 baudų iš 8 bandymų sūduviečiai susigrąžino dviženklę persvarą – 79:69.

Per likusį laiką klaipėdiečiai daugiausiai sugebėjo priartėti iki 5 taškų, o po finalinės rungtynių sirenos pergale galėjo džiaugtis „Sūduva-Mantinga“.

„Sūduva-Mantinga“: Kinu Rochfordas ir Gintautas Matulis (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 16, Evaldas Šaulys 13, Dominykas Domarkas 12 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Džiugas Slavinskas 21 (6/7 dvit.), Viktoras Chodosovskis 18 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Deividas Anužis 16 (7 rez. perd.), Mindaugas Stašys 10 (8 atk. kam.).