Jogėlos ir Krestinino vedama „Barons Kvartals“ pateko į Latvijos čempionato pusfinalį

2017-05-02 21:45
Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Tauro Jogėlos ir Deniso Krestinino atstovaujama Rygos „Barons Kvartals“ lemiamose ketvirtfinalio serijos rungtynėse išvykoje 70:65 (28:14, 12:24, 14:11, 16:16) palaužė Modesto Kumpo Jekabpilio „Jekabpils“ ekipą bei žengė į Latvijos čempionato pusfinalį. „Barons Kvartals“ seriją laimėjo rezultatu 3-2.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jogėla žaidė 23 minutes ir buvo rezultatyviausias Rygos komandos krepšininkas. Puolėjas pelnė 15 taškų (6/12 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po du kartus suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 16 naudingumo balų.

Krestininas mačą pradėjo nuo atsarginių suolelio, žaidė 24 minutes, pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei keturis kartus pažeidė taisykles. Aukštaūgis sąskaitoje 11 naudingumo balų.

Daugiausia pataiko: Tyler Larson

Pralaimėjusių gretose Kumpys rungtynes pradėjo nuo atsarginių suolelio, žaidė 26 minutes, pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei du kartus pažeidė taisykles. Puolėjas surinko 9 naudingumo balus.