Geriausiu centru pripažintas Anisimovas tapo Ukrainos čempionu

2017-05-07 11:22
Nuotr.:

Michailo Anisimovo atstovaujama Kijevo „Budilvenik“ komanda po dvejų metų pertraukos sugrįžo į Ukrainos krepšinio viršūnę.

Ji išvykoje vykusiame ketvirtajame mače 89:81 (17:9, 26:18, 27:21, 19:33) nugalėjo Južno „Chimik“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Mačą starto penkete pradėjęs Anisimovas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (2/6 dvitaškiai, 2/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus suklydo bei 2 sykius prasižengė.

Pačiam lietuviui atiteko geriausio sezono vidurio puolėjo apdovanojimas, o jo bendraklubis Henry Dugatas, paskutinėse rungtynėse surinkęs 19 taškų, tapo naudingiausiu finalo krepšininku.

Anisimovas šį sezoną Ukrainos čempionate vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 22 minutes, pelnydavo po 11,2 taško, atkovodavo po 5,3 kamuolio ir atlikdavo po 1,9 rezultatyvaus perdavimo.

„Chimik“: Jaime'as Smithas 23, Oleksandras Antypovas 11, Volodimiras Konijevas 10.

„Budivelnik“: D.J. Stephensas 21, Henry Dugatas 19, Ruslanas Otverčenka 12, Brandonas Fieldsas 12.