Naujasis Atlantos „Hawks“ generalinis vadybininkas Travisas Schlenkas žino, ko reikia, norint klubą atvesti į NBA viršūnę. Visgi oficialiai pristatytas specialistas kol kas pažadais nesimėto – Schlenkas ketina dėti žingsnį po žingsnio.

Vieta lygoje: 20
Geriausias pasiekimas: 142
Blogiausias pasiekimas: 68
Daugiausia pelno: Paul Millsap

Jis pastaruosius penkerius metus dirbo Oklando „Golden State Warriors“ generalinio direktoriaus Bobo Myerso asistentu, o ekipa 2015 metais triumfavo NBA pirmenybėse.

Schlenkas kalbėjo, kad vienas svarbiausių prioritetų bus komandoje išlaikyti Paulą Millsapą, kuris vasarą taps laisvuoju agentu. Skelbiama, kad likti klube yra linkęs ir pats krepšininkas.

Puolėjas Atlantoje praleido keturis sezonus bei visuose juose buvo išrinktas į „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Šį sezoną Millsapas vidutiniškai pelnė 18,1 taško, atkovojo 7,8 kamuolio bei atliko 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Tuo metu kitas „Hawks“ aukštaūgis Dwightas Horwardas turėjo ne patį geriausią sezoną. Atkrintamosiose varžybose pralaimėtoje serijoje su Vašingtono „Wizards“ centras vidutiniškai pelnė tik po 8 taškus. Ketvirtuose kėliniuose, kai spręsdavosi rungtynių likimas, jis sėdėdavo ant suolo.

Iš viso šį sezoną 31-erių metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas vidutiniškai per 29 minutes pelnydavo po 13,1 taško ir sugriebdavo po 12,5 kamuolio.

Schlenkas nori atrasti būdą, kaip Howardas galėtų būtų geriau išnaudojamas. Jie kartu dar nekalbėjo, tačiau bendravo žinutėmis.

„Neteisiu žmonių dėl to, ką aš girdžiu. Teisiu tuomet, kai turiu galimybę su juo prisėsti ir pasikalbėti. Bet Howardas yra vienas iš produktyviausių aukštaūgių visoje lygoje, tad jis mums yra svarbus“, – sakė vadybininkas.

Reguliariame sezone Atlantos krepšininkai iškovojo 43 pergales ir patyrė 39 nesėkmes. Ketvirtfinalio serijoje „Hawks“ prieš „Wizards“ krito 2-4.