Dviženklį deficitą panaikinusios Lietuvos dvidešimtmetės nugalėjo ukrainietes

2017-06-28 18:07
Nuotr.: LKF
Nuotr. LKF

Lietuvos merginų jaunimo (U20) rintinė ir trečią kartą įveikė Ukrainos bendraamžes. Druskininkuose vykusį susitikimą lietuvės šį kartą laimėjo rezultatu 74:70 (24:21, 13:17, 13:24, 24:8).

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir iki didžiosios pertraukos vyko taškas į tašką (37:38). Trečiajame kėlinyje varžovės spurtavo ir nutolo (50:62), tačiau lietuvės ypač sėkmingai sužaidė ketvirtą kėlinį, laimėjo atkarpą 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Dabar nuo liepos 1-osios iki 6-osios rinktinė sportuos treniruočių stovykloje Kaune. Per šias dienas bus sužaistos dvejos rungtynės su metais jaunesnėmis prancūzėmis.

Į Europos pirmenybes Portugalijoje lietuvės išskris liepos 6-ąją.

Lietuva: Gabija Meškonytė 15 (5 atk. kam.), Rasa Knyzaitė 12, Agnė Bobinaitė 11.

Ukraina: V.Kondus 20 tšk., Y.Musiienko 13 tšk.