Lietuvos jaunučių merginų rinktinė Europos čempionatą pradėjo beviltišku pralaimėjimu

2017-08-04 19:19

Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Lietuvos merginų (U16) rinktinė pralaimėjo pirmąsias Europos čempionato rungtynes. Tado Stankevičiaus auklėtinės rezultatu 36:85 (15:27, 6:19, 6:19, 9:20) turėjo pripažinti Ispanijos ekipos pranašumą.

Susitikimas prasidėjo atkakliai žaidimu taškas į tašką, tačiau atkarpą 15:3 laimėjusios ispanės įsiveržė į priekį.

Antrajame ketvirtyje ir toliau dominavo Ispanija, lietuvėms leidusi įmesti vos 6 taškus. Po ilgosios pertraukos Lietuvos rinktinei toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus ir po trijų kėlinių Ispanijos rinktinė priekyje buvo 65:27.

Paskutinis ketvirtis ispanėms jau buvo tik formalumas.

Kitose Europos čempionato rungtynėse šešiolikmetės susitiks su Rusijos rinktine.

Lietuva: D. Jankauskaitė 10, G. Savostaitė 8, S. Visockaitė 6.

Ispanija: M. Garcia 18, R. Carrera 12, H. Pueyo 12.

Ekspertas
Grupe mirtininkių tai šansai nebent lenkes iveikt turi...ispanes su rusem jaučiu iki finalų eis