Riversas prarado postą „Clippers“ organizacijoje

2017-08-05 08:05
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Docas Riversas nuo šiol galės susikoncentruoti vien tik trenerio pareigoms. Los Andželo „Clippers“ savininkas Steve’as Ballmeris nusprendė atlaisvinti Riversą nuo krepšinio operacijų prezidento pareigų.

„Clippers“ į šią vietą paaukštino Lawrence’ą Franką, kuris bus atsakingas už vadovavimą komandai. Riversas vis dar turės svarų balsą klube, tačiau nuo šiol jo pagrindinė užduotis bus treniruoti komandą.

„Esu komandos savininkas trejus metus ir tik dabar supratau, kokios yra savininko atsakomybės. Supratau, ir tai, kad vadovauti komandai bei ją treniruoti yra du skirtingi ir sudėtingi darbai, – aiškino Ballmeris. – Vienam žmogui atlikti abi pareigas ir tinkamai joms susikoncentruoti yra sudėtinga. Tam, kad būtume dėl titulo kovojanti komanda, mums reikia dviejų stiprių komandą valdančių žmonių. Turi būti sveikos diskusijos tarp dviejų stiprių, nepriklausomų žmonių.“

Riversas ir Frankas turi puikius tiek asmeninius, tiek profesinius santykius. Frankas jau dirbo „Clippers“ klube ir rūpinosi kasdieniais administracijos darbais. Dabar jam priklausys svaresnis žodis formuojant komandą.

Riversas „Clippers“ klube sulaukė nemažai kritikos dėl žaidėjų pasirinkimo. Kaip galimas interesų konfliktas buvo įžvelgtas ir jo sprendimas pasirašyti ilgalaikę sutartį su sūnumi Austinu.

„Clippers“ tapo antrąja NBA organizacija šiemet, kuri atsisakė minties treneriui patikėti ir komandos prezidento pareigas. Pavasarį taip pat pasielgė Atlantos „Hawks“, Mike’ui Budenholzeriui palikusi tik stratego pareigas, o krepšinio operacijas perdavusi Travisui Schlenkui.Rodyti komentarus


Komentuoti

Vardas:      
  Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.