Dviem pralaimėjimais startavusios studentės reabilitavosi nušluodamos argentinietes

2017-08-23 16:27
Nuotr.: M.Gailiūnas
Nuotr. M.Gailiūnas

Du skaudžius pralaimėjimus patyrusi Lietuvos merginų studenčių krepšinio rinktinė pasaulio studentų vasaros žaidynėse Taipėjuje iškovojo pirmąją pergalę.

Ji 67:46 (17:6, 6:18, 26:11, 18:11) nugalėjo Argentinos studenčių rinktinę.

Sėkmingiau susitikimą pradėjusios lietuvės vėliau leido argentinietėms grįžti į rungtynes ir ilsėtis po dviejų kėlinių išėjo turėdamos vieno taško deficitą (23:24). Po ilgosios pertraukos Lietuvos studentės grįžo nelinkusios juokauti, susikrovė pranašumą ir išlaikė jį iki rungtynių galo.

Rezultatyviausiai mūsų gretose žaidė Dalia Belickaitė – 20 taškų, Rasa Knyzaitė – 17, Agnė Černeckytė – 13.

Argentinos rinktinėje pasižymėjo Pag Ornela – 13 taškų, Julieta Mungo – 11.

Lietuvos studenčių krepšinio rinktinė universiados krepšinio varžybose kovos dėl 9 vietos. Kovas merginos pratęs rugpjūčio 25 d. 5 val. ryto Lietuvos laiku.