„Juventus“ kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo triuškinančia pergale

2017-08-31 17:59
Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Triuškinančia pergale kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo Utenos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai ketvirtadienį Utenoje už uždarų durų vykusiose rungtynėse 92:68 (19:11, 24:18, 21:18, 28:21) sutriuškino Jėkabpilio „Jekabpils“ krepšininkus.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Simas Buterlevičius ir Karolis Guščikas baudų metimais leido „Juventus“ klubui pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą – 22:11.

Negana to, uteniškiai netrukus surengė dar vieną trijų minučių spurtą 14:3 ir po Arvydo Šikšniaus, Mindaugo Kupšo bei Jono Zako dvitaškių ėmė triuškinti varžovus – 36:14.

Likus žaisti keturias minutes komandas skyrė 21 taškas (41:20), o per likusį laiką situacija aikštelėje mažai pasikeitė, nors treneris Petrauskas leido parungtyniauti komandos jaunimui – 43:29.

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Mindaugas Kupšas (dvitaškiai 10/15, 8 atk. kam., 25 naud. bal.), 17 – Jonas Zakas (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 3/3, baudos 4/4, 20 naud. bal.), 13 – Anthony Irelandas (dvitaškiai 5/6, 4 atk. kam., 9 rez. perd., 27 naud. bal.), 12 – Laurynas Samėnas (tritaškiai 2/7, 3 atk. kam., 3 rez. perd.), 9 – Jonte Flowersas (tritaškiai 3/8), po 6 – Tautvydas Paliukėnas (3 rez. perd.) ir Karolis Guščikas (5 atk. kam.), 4 – Arvydas Šikšnius (6 rez. perd.), 3 – Simas Buterlevičius (6 atk. kam., 3 rez. perd., 8 per. kam.).

Svečių gretose išsiskyrė Kristeris Tumšas (24 tšk., tritaškiai 7/12), Arturas Vttinš (9 tšk.) bei Edgaras Štelmaheris (9 tšk., 5 atk. kam.).

Kitas rungtynes uteniškiai žais pirmadienį Druskininkuose su Južnės „Chimik“ klubu.