Be Pau Gasolio žaidusi Ispanijos rinktinė sumindė Rumuniją

2017-09-04 22:16

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pirmadienio vakarą Kluže-Napokoje įvykęs susitikimas tarp Europos čempionato favoritų ir autsaiderių staigmenų nepateikė.

9
18
13
2

Su problemomis nesusidūrusi Ispanijos rinktinė 91:50 (21:19, 20:8, 29:8, 21:15) sutriuškino Rumunijos nacionalinę komandą.

Sergio Scariolo šiame mače leido nežaisti starto penketo nariams Pau Gasoliui ir Alexui Abrinesui, o į pergalę ispanus vedė brolių Hernangomezų duetas.

Juancho per 27 minutes pelnė 18 taškų, sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 20 naudingumo balų.

Jo vyresnysis brolis Willy per 26 minutes surinko 9 taškus, atkovojo 13 kamuolių, 2 kamuolius perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Įspūdingai Rumunijoje rungtyniaujantys ispanai varžovus iš kelio šluoja vidutiniškai 39 taškų skirtumu. Būtent tokiu skirtumu jie įveikė juodkalniečius, o 37 taškų skirtumu pranoko čekus.

Grupės etapo šeimininkai ispanams priešinosi pusantro kėlinio. Antrojo ketvirčio viduryje rumunai atsilikinėjo tik 24:25, tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 11:47 ir atsiliko net 35:72.

Ispanija: Juancho Hernangomezas 18, Pierre‘as Oriola ir Marcas Gasolis po 11, Joanas Sastre 10, Willy Hernangomezas 9.

Rumunija: Vladas Moldoveanu 15, Octavianas Calota Popa ir Bobe Nicolescu po 6.