Suomijos rinktinę į pergalę ištempė jaunasis talentas Markkanenas

2017-09-06 22:55

Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Nieko nebelėmusiose paskutinėse Europos čempionato A grupės rungtynėse pergalę iškovojo šeimininkė Suomijos rinktinė (4-1). Ji po atkaklios kovos 83:79 (24:18, 18:22, 10:19, 31:20) pranoko pergalių skonio nepajutusius Islandijos žaidėjus (0-5).

23
19
100%
8/8
50%
3/6

Jau anksčiau buvo aišku, kad Suomija A grupėje užims antrąją vietą. Aštuntfinalyje ši ekipa rungtyniaus su B grupėje trečioje vietoje likusia Italijos komanda.

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje islandai pirmavo 9 taškais (61:52), tačiau Suomija spurtavo 17:6 ir persvėrė rezultatą (69:67).

Islandai dar buvo išlyginę rezultatą, bet į tai jaunoji Suomijos krepšinio žvaigždė Lauri Markkanenas atsakė pelnydamas 7 taškus paeiliui. Paskutinę minutę tas pats Markkanenas sumetė baudų metimus ir įtvirtino Suomijos pergalę.

Suomijos rinktinė: Lauri Markkanenas 23 (6/12 metimai, 8/8 baudos), Sasu Salinas 17 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Petteri Koponenas 10 (6 atk. kam.), Geraldas Lee 9 (8 atk. kam.).

Islandijos rinktinė: Jonas Stefanssonas 13, Martinas Hermannssonas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Hlynuras Baeringssonas (5 rez. perd.) po 12, Haukuras Palssonas 11.